Titles you rated
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Life of the PartyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
12 Feet DeepRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Penguin HighwayRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
The WrathRated ★ 1.5
WonderRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0