Movies
Ratings
231
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5- CrossfireRated ★ 5.0
Blood and BoneRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5