Titles you rated
Killer ToonRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 1.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0