Movies
Ratings
192
Rules of DatingRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 1.5
Venus and MarsRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0