Movies
Ratings
118
OfficeRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
ShutterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
CrossingRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5