Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0