Series
Ratings
38
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Five Star ChefRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Super CrooksRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5