Titles you rated
The ProposalRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5