Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
MaskRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.0