Movies
Ratings
76
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5