Series
Ratings
26
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.0