Movies
Ratings
117
CloserRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
FluRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0