Series
Ratings
962
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
2gether: The SeriesRated ★ 2.5
Mr. HeartRated ★ 2.5
Tell Me What You SawRated ★ 3.5
Born AgainRated ★ 5.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
MemoristRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0- Money FlowerRated ★ 0.5
- Three Men, Three WomenRated ★ 0.5
- Korean Ghost Stories-GumihoRated ★ 1.5
NonstopRated ★ 0.5
Snow WhiteRated ★ 0.5- Wonderful LifeRated ★ 0.5
- Daughter in LawRated ★ 1.5
Emperor Wang GunRated ★ 0.5- PianistRated ★ 0.5
Que Sera, SeraRated ★ 0.5
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 0.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 0.5