Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 1.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
SecretRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5