Series
Ratings
26
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0