Titles you rated
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0