Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 1.0
My FamilyRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 4.0