Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
CarterRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.5
SpiritwalkerRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 2.5