Series
Ratings
40
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0