Movies
Ratings
91
No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 1.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0