Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 3.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 3.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 1.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 2.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 2.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0