Series
Ratings
15
KarmaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Flower Ever AfterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5- No Bad DaysRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0