Movies
Ratings
26
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0