Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Peter Pan & WendyRated ★ 1.0
Black WidowRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Strange WorldRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Walk the LineRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5