Series
Ratings
117
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
NemesisRated ★ 1.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Revenge of OthersRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 1.0
SomebodyRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
From Season 1Rated ★ 3.0
The Midnight ClubRated ★ 1.5
GlitchRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 1.5
Uzukawamura JikenRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
RebellionRated ★ 1.5