Titles you rated
Le Cercle rougeRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 3.5
High TensionRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5
The AddictionRated ★ 3.5
Swimming PoolRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5- Filme De AmorRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 5.0
CrashRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
M. ButterflyRated ★ 3.5