Movies
Ratings
504
ZootopiaRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5