Movies
Ratings
247
The Peach TreeRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5