Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
WildRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
A Tour GuideRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
Re-encounterRated ★ 3.0
PajuRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5