Series
Ratings
66
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- Invisible ManRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5