Movies
Ratings
331
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 1.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0