Movies
Ratings
359
Last HolidayRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Monte CarloRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.5
Mimic: SentinelRated ★ 0.5
Scooby-DooRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
A Town Called PanicRated ★ 5.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Janie JonesRated ★ 4.0