Series
Ratings
32
High School King of SavvyRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0