Movies
Ratings
689
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 2.5
Poisoned: The Dirty Truth About Your FoodRated ★ 3.5
King of ClonesRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Your Place or MineRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
StutzRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5