Titles you rated
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 2.0
The OmenRated ★ 1.5
Wanee & JunahRated ★ 1.0
The ReapingRated ★ 2.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 2.5
The Gingko BedRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 1.0
Between Love and HateRated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 1.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 1.5
Forbidden QuestRated ★ 1.5
RinguRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 1.5