Movies
Ratings
92
The King's SpeechRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0