Movies
Ratings
338
Vantage PointRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.5