Movies
Ratings
79
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0