Titles you rated
Marvel's Luke CageRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 1.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5