Movies
Ratings
415
OppenheimerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.0- DreamRated ★ 4.0
Jung_eRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 2.0- Someday or One DayRated ★ 0.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
BrokerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0