Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0