Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Emma.Rated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
The Lies She LovedRated ★ 2.0
BrooklynRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Shanghai GrandRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
CallRated ★ 1.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 4.5
Excess BaggageRated ★ 1.5
365 DaysRated ★ 1.0
BombshellRated ★ 3.5
ElectionRated ★ 3.0
Our BodyRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5