Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
PossessionsRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Around 30 ChanRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 2.5
Testimony of NRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.5
Kiss that KillsRated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5