Movies
Ratings
395
AssassinationRated ★ 3.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0