Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0- DopesickRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
High WaterRated ★ 3.0
The GreatRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 2.5
The NeversRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5