Movies
Ratings
245
The Boss BabyRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
It BoyRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5