Titles you rated
DearestRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5