Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 1.5
Rough CutRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Girlfriend BoyfriendRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 3.5
Closed NoteRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0