Series
Ratings
45- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5