Movies
Ratings
335
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0